Vrbenská Točna

Kdo byl v nedávné době v restauraci Vrbenská Točna, asi by těžko věřil, jak vypadala před několika lety. My jsme s Vrbenskou Točnou začli spolupracovat už před pár lety, kdy přivítala nového majitele. Ten si vzal za cíl, že postupně z podniku, který by se lidově nazval putyka, udělá postupně čistou, poctivou českou hospůdku. Startovali jsme s velmi jednoduchým low-cost webem, který obsloužil prezentaci jídelního lístku a menu. Jako specialitku na míru jsme z webu připravili generování pdf jídelních lístků, které se pak tisknou a míří rovnou na stoly.

Postupem času se díky kvalitní kuchyni a jak se říká "čistým trubkám" Vrbenská Točna posouvala výš a výš a po nedávné rekonstrukci je z hospůdky moderní pivnice rozšířená o sekci Plzeňky. Vrbenská Točna je tedy nově rozdělena na dvě sekce - pivnici Budvarku na zábavný večer s partou přátel a klidnější a komornější Plzeňku na dobrou večeři s manželkou či celou rodinou. A právě toto rozdělení se nám postavilo do cesty v tvorbě redesignovaného webu, který musel odrážet designové kvality nově rekonstruované restaurace.

Výsledný webdesign pracuje se sjednocenou identitou, která odlišuje jednotlivé sekce restaurace primární barvou. To usnadňuje orientaci a zabraňuje zmatení v navigaci mezi sekcemi. Nevyhnuli jsme se úvodnímu rozcestníku, nicméně z hlediska uživatelských scénářů počítáme s tím, že uživatelé budou většinou vědět, kterou část restaurace volí. Web je určen primárně pro hosty z blízkých lokalit. Nutností je snadno přístupná nabídka denního menu, ale restaurace se zároveň prezentuje relativně podrobně v rámci hlavní strany každé sekce.

Komponenty webdesignu jsou uzpůsobeny jednak tomu, že se mezi sebou sekce liší obsahově (např. Plzeňka nemá denní menu), ale jsou připraveny pro budoucí rozšíření nebo změny. Přidání nebo odstranění textů, panelů a jiného obsahu nebude působit rušivě a designově web "nerozbije".

Administrace je vytvořena kompletně na míru, zákaznická část webu je pak naše standardní řešení SPA ve VueJS, v tomto případě bez přechodových animací a jiných ozdob za účelem maximální praktičnosti webu.

tvorba webových stránek
vývoj software na míru
Grafické služby
Webdesign
SEO

Budget projektu

Příležitosti k využití

  • špičkové fotky
  • krásný interiér
  • zkušenosti a data z původního webu

Hlavní výzvy projektu

  • 2 oddělené sekce restaurace
  • komplikovaný obsah pro vkládání do administrace
  • generování jídelních lístků pro tisk

Chcete se dotknout víc než
špičky ledovce?

<Path> Layer 1