Digital marketing
Online reklama

Tvorba digitálních strategií, správa PPC a Social Media, grafické práce
01

Prosazujeme projekty v džungli online světa

Připravujeme strategie online propagace zahrnující reklamy ve vyhledávání, bannerovou a videoreklamu, zbožové agregátory, emailing, sociální sítě a další.

Žádné přehnané sliby a kouzelná řešení. Připravujeme strategie založené na datech z analytiky a data miningu. Nastavujeme reálné cíle a plány, výsledky srozumitelně reportujeme a interpretujeme.

02

Tým profesionálů

V našem týmu preferujeme široký záběr nad úzkou specializací. Nahlížíme na projekty komplexně, vnímáme kontext a Vaše představy.

Díky přesahu mezi obory vytváříme zajímavá a nekonvenční řešení propagace, od “offline” marketingu přes grafiku až po vývoj.

03

Do marketingu jdeme naplno

Projektům věnujeme naše zkušenosti i zápal. Pomáháme proto produktům a službám, kterým sami věříme a fandíme.

Pro efektivní online propagaci spolupracujeme s klienty, poznáváme Váš byznys i konkurenci a marketing tak připravujeme šitý na míru Vaší situaci a prostředí.

04

Data jsou klíčem k úspěchu

Pracujeme s daty z Google Analytics a jiných analytických nástrojů. Pro náročnější nabízíme data mining a data discovery z Vašich systémů. Data pro Vás můžeme dokonce sami sbírat a zpracovávat vlastními algoritmy.

Informace jsou pro nás vstupem i výstupem. Zakládáme si na otevřenosti a upřímnosti. Děláme pravidelně reporty, které ukazují zajímavá data - dobrá i špatná.

<Path> Layer 1