Centrum péče

Celým názvem Centrum péče o matku a dítě je náš dlouholetý klient z Písku, kde má unikátní místo, které sdružuje kurzy a aktivity určené pro rodiče a děti. Nabídka služeb je velmi pestrá a i po kategorizaci bylo obrovskou výzvou vytvořit webdesign tak, aby obsloužil všechny obvyklé uživatelské scénáře.

Centrum péče je jedním z našich nejprogresivnějších klientů, který se nebojí inovovat. Díky tomu se jak na webu, tak v business procesech ve firmě objevují moderní řešení, která jsou míle před podobnými subjekty v jiných městech. Na webu například v minulosti byl synchronizovaný kalendář z Google událostí, později byl nahrazen propojením s externím rezervačním systémem, nyní je novinkou přihláška na kurzy plavání, která je z velké části automatizovaná a umožňuje uživatelsky přívětivou a jednoduchou cestu vyřešit přihlášku bez nutnosti několika telefonátů a manuálním ověřování termínů a plateb.

V roce 2022 prošel web technickým updatem, který znamenal přechod z AngularJS na VueJS framework. Optimalizovali jsme výkon webu, prerendering pro lepší SEO, implementovali jsme optimalizaci obrázků a jako třešnička na dortu je web Centra péče PWA. Také webdesign prošel modernizací, která přinesla barevnou obměnu do velmi originální béžové barvy, která dále odlišuje Centrum péče od jakékoli jiné podobné služby.

Tento projekt se pro nás postupně stál srdcovkou, protože jde o ukázkovou spolupráci, kdy přichází iniciativa z obou stran. Bez nápaditosti, ochoty inovovat anebo aktivní práce s obsahem na straně klienta by webové stránky nepřinášely takový užitek, což nám jen potvrzuje důležitost zapojení klienta do procesu vývoje a úzké spolupráce na tvorbě zadání.

tvorba webových stránek
vývoj software na míru
IT provoz
IT konzultace
PPC propagace
Webdesign

Budget projektu

Příležitosti k využití

  • špičková digitální gramotnost klienta
  • velmi progresivní přístup a ochota inovovat
  • unikátní služba

Hlavní výzvy projektu

  • velké množství obsahu
  • potřeba správy
  • náročnost některých funkcionalit

Chcete se dotknout víc než
špičky ledovce?

<Path> Layer 1