IT srdcem

Vždycky nás potěší, když se na nás obrátí někdo z našeho oboru. Občas máme pocit, že široká veřejnost vnímá, že "ajťák" dělá všechno od zapojení routeru přes opravu mobilu až k hackování bankovních účtů. Samozřejmě se tedy dá čekat, že každá IT firma si bude dělat web sama, ale pravdou je, že IT má dnes tolik podoborů a specializací, že málokdo exceluje v každé sféře, která se kolem počítačů točí. V IT srdcem by si web samozřejmě zvládli nakódovat sami, ale raději se plně zaměřují na jejich specializaci, kterou je outsourcing IT a provoz serverů a aplikací.

Pro nás je čest, že nám IT firma svěří svůj web a je to tak trochu výzva předvést, co umíme pro někoho, kdo ocení kvalitu, ale také vidí případné nedostatky... I na relativně jednoduchém webu s jednou stránkou jsme se proto rozhodli aplikovat nekonvenční řešení. Jak tedy web funguje?

Webová stránka je nakódovaná v co nejšistším stacku technologií - prim hrají Tailwind na stylování a Astro na build. Jinak je to plain JavaScript (jen s menšími knihovnami). Astro tady používáme v režimu SSG, kdy se vygeneruje statická stránka (de facto html soubor), která pak dotahuje potřebné skripty. Díky tomu jsme schopni dosáhnout špičkových load timů a v kombinaci s optimalizacemi obrázků také minimálního objemu přenesených dat.

 

tvorba webových stránek

Budget projektu

Příležitosti k využití

  • Blízký obor
  • Hravý webdesign

Hlavní výzvy projektu

  • Hosting u klienta

Chcete se dotknout víc než
špičky ledovce?

<Path> Layer 1