MAMAbody

S Martinou Řepovou jsme měli tu čest už v rámci projektu fitness pro ženy BodyBrí, kde jsme dodávali před několika lety webové stránky. Nyní se Martina rozhodla začít svoje vlastní kurzy poporodního cvičení, které je její obrovskou doménou. Martina vystupovala s touto problematikou hned několikrát v pořadu Sama Doma. Její osobní a empatický přístup ke klientkám je hlavním "prodejním argumentem", a proto bylo třeba navodit tu správnou atmosféru webdesignem i UX procesy.

Menší web s relativně jednoduchou strukturou obsahuje několik libůstek, které odladit pro všechny typy zařízení nebylo úplně easy, ale výsledek za to stojí. To, že jde o vlastní administraci, je samozřejmost, ale pro Mamabody jsme si připravili naprostou novinku. Mamabody je totiž SSR aplikace postavená na Nuxt 3 - v době spuštění do produkce je technologie tak čerstvá, že jde o tzv. release candidate. SSR (server-side rendering) je oproti většině našich ostatních aplikací připravovaná na serveru a do zařízení uživatele se posílá hotový web. Tento princip není žádná novinka - je hojně využívaný většinou webů, které jsou postavené na PHP. Klasické stránky ale často působí staticky a "mrtvě", protože je pevně oddělené vyrenderování stránky od následného nahrání skriptů, které mají na starost např. animace.

S frameworkem jako je Nuxt (nebo třeba NextJS v ekosystému Reactu) lze ale spojit výhody živé a interaktivní SPA (single-page application) s rychlým načítáním SSR. Jsme rádi, že právě Mamabody se nyní stává jakýmsi playgroundem pro testování možností a limitů této technologie.

tvorba webových stránek
IT provoz
Webdesign
SEO

Budget projektu

Příležitosti k využití

  • kvalitní podklady
  • poměrně úzce specializovaná služba

Hlavní výzvy projektu

  • nová progresivní technologie
  • v počáteční fázi málo obsahu

Chcete se dotknout víc než
špičky ledovce?

<Path> Layer 1