Profesionální grafické služby

Nejen reklamu, ale i téměř každý IT projekt provází složka grafiky. Jen málo aplikací nepotřebuje profesionální grafickou úpravu. Grafika má jednak vysokou marketingovou hodnotu, zlepšuje ale také user experience (uživatelskou zkušenost/zážitek), což ocení i zaměstnanci pracující s rozhraním informačního systému.

Často se v rámci IT projektu objeví potřeba redesignu nebo kompletně nové tvorby brand identity (nejčastěji logo a firemní motivy). Vzhled vyvíjené aplikace (webové stránky, e-shopu, mobilní aplikace, obecného rozhraní) obvykle přechází do propagace nové služby nebo celé značky, a tak zajišťujeme pod jednou střechou také profesionální grafické návrhy propagačních materiálů jako jsou letáky nebo brožury.

Naší doménou jsou grafiky pro využití v digitálním světě: Logotypy, bannery, webdesign, pdf brožury, šablony emailingu anebo emailové podpisy jsou naším denním chlebem. Díky důvěrnému seznámení s projekty našich klientů a konkurenčním prostředí, ve kterém se pohybují, efektivně zajišťujeme s našimi obchodními partnery grafiku a výrobu propagačních materiálů jako billboardy, hrnky, propisky, polepy aut, firemní oděvy, design fasád budov, atd. Vyhnete se tak koordinaci a komunikaci s několika různými subjekty, kterým všem vysvětlujete, jak Vaše firma funguje a jaké má cíle.

Pracujeme v nástrojích Adobe ekosystému, nástrojích Figma a Canva. Fotografie používané v našich grafikách jsou plně licencované stejně tak jako fonty. Připravujeme výstupy dle potřeb a standardů pro daný formát - pdf, svg, jpeg, png, webp, HTML5 bannery a další. Při tvorbě brand identity zohledňujeme možnost využití barev pro tisk (CMYK narozdíl od RGB schématu pro online grafiku). 

Chcete se dotknout víc než
špičky ledovce?

<Path> Layer 1